تغییرات و امکانات

چت آنلاین، فرم سفارش گیری، تغییر قسمتی از سایت یا موارد مشابه این شامل نگهداری و مدیریت وب سایت توسط رایووب میباشد.

سرعت و امنیت

در دنیایی که کابران حوصله صبر ندارند، سرعت وب سایت شما باید بسیار بالا باشد، برای از دست ندادن حتی یک کاربر؛ سرعت و امنیت را جدی بگیرید

خدمات نگهداری و مدیریت وب سایت رایووب

 

مدیریت و نگهداری وب سایت

وب سایت از قسمت های فنی و محتوا تسکیل شده است، قسمت فنی شامل بخش های گسترده ای برای مدیریت میباشد (هاست، سیستم مدیریت محتوا، ایمیل و…) خدمات پشتیبانی و نگهداری رایووب به شما کمک میکند تا در قالب یک پکیج کامل و اقتصادی مدیریت وب سایت خود را برون سپاری کنید و از این بابت نگرانی نداشته باشید.

پاک کردن ویروس و تروجان

اگر سایت شما به سایت های دیگر ریدایرکت میشود، نرم افزارهای آنتی ویروس سایت شما را به عنوان ویرویس میشناسد، حجم هاست شما به صورت خودبخود پر میشود، رفع این مشکلات توسط رایووب انجام میشود.

مدیریت سرور، سرور مجازی

اگر از سرور یا سرور مجازی استفاده میکنید و نیاز به یک پشتیبان خوب برای رفع مشکلات، بروزرسانی و افزودن امکانات جدید دارید رایووب میتواند به شما کمک کند.

مدیریت محتوا

بروزرسانی محصولات، قراردادن مطلب وبلاگ و یا تولید محتوا با توجه به نوع درخواست شما از خدمات رایووب در این زمینه میباشد.

نگران نباشید

 

 

تمام قسمت ها مدیریت میشوند

دردسرهای مدیریت وب سایت با بروزرسانی های مداوم و نگهداری اصولی به کاری آسان تبدیل میشوند، همواره به دلیل مشغله هایی که کسب و کارها برای صاحبان وب سایت ایجاد میکند نگهداری از وب سایت را به کاری سخت تبدیل میکند، رایووب به شما کمک میکند تا با خیال راحت همواره وب سایتی بروز و سالم را به در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید.

همیشه در دسترس 

 

 

همانند وب سایت شما، همیشه پاسخگوی شما هستیم

نگهداری و مدیریت وب سایت شامل پکیج های ماهیانه و یا خدمات جزئی میباشد، اگر فقط یک مشکل جزئی دارید که نمیتوانید آن را حل کنید همواره پاسخگوی شما برای رفع مشکل هستیم.

فقط نظارت کنید و لذت ببرید

 

 

مدیریت کاربران، محصولات، محتوا به عهده رایووب

شاید کسب و کار سنتی شما مشغله های فراوانی برایتان ایجاد کرده باشد و نتوانید به طور کامل به وب سایت خود رسیدگی کنید، نگران نباشد؛ رایووب تمام قسمت های سایت شما را که شامل مدیریت کاربران (پشتیبانی و فروش)، خدمات تبلیغات، مدیریت محصولات و دیگر قسمت ها را مدیریت میکند و شما را در این زمینه کمک میکند.