طراحی وب سایت فروشگاهی

فیزیکی یا مجازی بفروشید، درب محل یا آنلاین هزینه را دریافت کنید، بی نهایت محصول به نمایش بگذارید و از فروش محصولات خود لذت ببرید

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی یک وب سایت برای معرفی خدمات، کاتالوگ محصولات و رزومه به همراه امکانات اختصاصی وابسته به کسب و کار مورد نظر 

خدمات طراحی و توسعه وب سایت رایووب

 

طراحی وب سایت

امروزه داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کاری که در آن فعالیت دارید کمک زیادی به دیده شدن و جلب توجه بیشتر کاربران یعنی همان مشتریان شما در این فضا میکند، رایووب با راهکارهای اصولی و اجرایی به شما در داشتن یک وب سایت خوب کمک میکند.

بازطراحی وب سایت

شاید قصد تغییر در یک وب سایت را داشته باشید و یا قسمتی از آن را ویرایش کنید، با توجه به نیاز شما بهترین اقدامات برای این مورد انجام میشود.

طراحی وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی برای نمایش فعالیت ها، رزومه و سوابق کاری با توجه به نوع امکانات مورد نیاز

طراحی صفحه فرود (لندینگ)

طراحی لندینگ پیج برای نمایش خوب و دریافت بازخورد از کمپین ها و برنامه های تبلیغاتی برای دریافت اطلاعات و یا معرفی محصولات

اصولی شروع کنید

 

 

از ابتدا بهترین انتخاب را کنید

یک وب سایت خوب علاوه بر برنامه ریزی های مارکتینگ نیاز به برنامه ریزی هایی در زمینه اجرایی دارد، انتخاب درست زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا به همراه استفاده درست از امکانات موجود برای داشتن یک وب سایت با سرعت بالا و امنیت خوب مستلزم توجه به روند اجرایی میباشد.

بهترین انتخاب

 

 

به نسبت نیاز شما، بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد میدهیم

برای طراحی وب سایت شرکتی، شخصی، فروشگاهی و صفحه فرود با توجه به میزان کاربران شما، تعداد محصولات شما و نوع کسب و کار شما نیاز به انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا هستیم، در این زمینه همواره تلاش میکنیم با توجه به نیاز شما از طراحی و برنامه ریزی که برای آینده کسب و کار خود دارید گزینه مطلوب را به شما پیشنهاد دهیم.

نگران توسعه و بروزرسانی نباشید

 

 

قابل توسعه، بروزرسانی و یادگیری

بعد از طراحی مهم ترین قسمت پشتیبانی و رفع نیازهاییست که بعد از فیدبک های کاربران بدست می آید، در این زمان قسمت هایی که نیاز به توسعه و بروزرسانی دارند توسط ما تغییراتی را دریافت میکنند و با توجه به درخواست های دریافتی امکانات دیگر اضافه میشوند، همچنین آموزش هایی جهت مدیریت و بروزرسانی قسمت های مختلف اعمم از محتوای سایت داده خواهد شد.